روغن زیتون بکر بی بو صنعتی جامد

زنجیره غذایی انسان پر از تنوع است که از انواع مواد طبیعی و شیمیایی تولید و پردازش می شود. امروزه افرادی که از سلامتی خود مراقبت می کنند از روغن زیتون بکر صنعتی و جامد محلی استفاده می کنند زیرا خواص این مواد طبیعی را می دانند و می دانند که روغن زیتون چقدر می تواند عملکرد بدن را به طور مثبت تحت تاثیر قرار دهد.

زیتون یکی از قدیمی ترین میوه های تاریخ بشر است و انواع و نمونه های مختلفی از سراسر جهان دارد. در برخی کشورها از اهمیت زیادی برخوردار است و افسانه ها و اشعار قدیمی در ستایش درخت زیتون ثبت شده است.

رومیان باستان علاقه زیادی به درخت زیتون و میوه داشتند و درمان زیتون را کشف کردند و در زمینه های مختلف در بسیاری از سنگ نگاره ها و کتیبه های رومی استفاده کردند. درخت زیتون نشانه اهمیت زیاد درخت زیتون برای رومیان است و پادشاه ایران است که رومیان را در گذشته شکست داد.

این گیاه وظیفه پرورش درخت زیتون در ایران را بر عهده دارد. ورود درخت زیتون به ایران برای اولین بار توسط رومیان تبعید شد که بسیاری از این افراد در بسیاری از شهرهای ایران کشت می شوند.

روغن زیتون بکر بی بو

یکی از اشکالاتی که بسیاری از مصرف کنندگان به روغن زیتون می رسند روغن زیتون است که غلظت خاص خود را دارد. بدین ترتیب روغن زیتون بکر توسط تولیدکنندگان و کارگاههای داخلی تولید و به بازار عرضه شد تا همه اقشار جامعه بتوانند از این روغن بهره مند شوند.

در ابتدا محصولات روغن زیتون بدون بو توسط تعداد زیادی از مصرف کنندگان تولید و به بازارها فروخته می شد که اهمیتی به خرید نداشتند. فکر می کردند روغن زیتون بدون بو بی فایده خواهد بود. این نتیجه مواد شیمیایی و خواص بود. اطلاعات زیادی در مورد روند تولید به طور کلی در دسترس نبود و تصور غلطی در جامعه ایجاد شد.

روغن زیتون خام ابتدا به مقدار بسیار کمی در لابراتوار مورد بررسی قرار گرفت و سپس با استفاده از تخصص علمی و حرفه ای گیاه شناسان و کارشناسان تست شد.

به فرایند تولید روغن زیتون متکی بودند تا زیتون استخراج شده پس از استخراج روغن بوی بدی نداشته باشد و بو پس از روغن کاری از بین نرود. این فرایند کاملا طبیعی است و با پیروی از هر روش خاص و گام به گام قابل دستیابی است. از هرگونه مواد شیمیایی که ممکن است بو را تغییر دهد یا ساختار طبیعی را تغییر دهد خودداری کرده است.

روغن زیتون بکر توسط تعداد کمی از افراد جامعه مصرف می شود اما مصرف این روغن همیشگی است و همیشه در زمینه های مختلف سعی می کند از این روغن بهره مند شود تا از سلامتی که بدن دارد بهره مند شود و از تمام خواص خود بهره مند شود.

روغن زیتون بکر بی بو

روغن زیتون بکر صنعتی

شاید با شنیدن نام صنعتی و نام شرکتی ادراک مصرف کننده ممکن است به سمت محصولات شیمیایی مشابه حرکت کند که پاسخگوی نیازهای جامعه است اما روغن زیتون بکر در کارخانجات و کارگاه ها به روشی اصولی و استاندارد استخراج و تولید می شود.

این خواص نیز افزایش می یابد و دلیل این مزایا استخراج تمام خواص توسط ماشین ها است و می تواند بهترین روغن زیتون را برای بازار مانند روغن زیتون کریستال فراهم کند.

قدیمی ترین روغن زیتون ثبت شده 7700 سال پیش بود و توسط مورخان و کارشناسان در مناطق شمالی فلسطین کشف شد. بسیاری از دانشمندان بر این باورند که تمام خواص زیتون را در زمان خود می دانستند و می دانستند که روغن زیتون چه فایده ای برای انسان دارد و از عوامل داخلی و خارجی خود استفاده می کنند و شیشه های خاصی را برای ذخیره روغن زیتون ساخته اند.

درخت زیتون وحشی که خواص بی شماری برای بشر دارد ابتدا در یونان باستان ظاهر شد و سپس از طریق یونان به کشورها معرفی شد.

روغن زیتون بکر صنعتی

یونانیان علاقه خاصی به این درخت داشتند و درخت زیتون برای یونانیان مقدس بود زیرا خواصی که در همان زمان برای بیماری های پوست و دستگاه گوارش داشت باورنکردنی بود. این یک نوع شفا است که تمام این دلایل باعث شد یونانیان علاقه زیادی به کشت زیتون داشته باشند و به طور مداوم دنبال کنند.

روغن زیتون مانند گل رز توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته ای که از فناوری جهان استفاده می کنند استخراج می شود و در روند استخراج هسته خود و تا زمانی که کل روغن زیتون از بین برود حذف می شود.

در روش های سنتی و خانگی نمی توان از قسمت بزرگی از خواص در ضایعات مواد اولیه زیتون استفاده کرد و می توان از روش صنعتی استفاده کرد.

روغن زیتون بکر جامد

دلیل علاقه شدید مردم به روغن مایع فروش مارک های مختلف است که همیشه سعی می کنند محصولات خود را به صورت سلامتی به مصرف کنندگان عرضه کنند.

اگر روغن زیتون بکر بهترین خواص را برای بدن انسان داشته باشد و فاقد هرگونه ضرر باشد و دلیل تبلیغ علیه روغن جامد افزودن نخل به روغن گل خورشید و ذرت در صورت مضر نبودن به طور معمول است.

روغن زیتون بکر جامد

سوخت یکی از بخش های مهم نیازهای بشر است به همین جهت روعن زیتون نیز همانند سوخت است که دارای انواع مختلفی از جمله روغن بنفشه است که می تواند نیازهای انسان را در زمینه های مختلف از بین ببرد نفت منبع سوخت بوده و امروزه در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

با این وجود روغن خوراکی به دلیل حجم بالای مصرف در همه روغن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه بسیاری از غذاها در اکثر نقاط جهان با روغن مصرف می شوند و بدون روغن امکان داشتن زنجیره غذایی با تنوع بالا وجود ندارد. تقریبا بخش بزرگی از غذا برداشته می شود و بهترین و با کیفیت ترین روغن روغن زیتون است.

مجموعه ما با سالها تجربه در زمینه تولید و توزیع انواع مختلف روغن زیتون توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان داخلی و همچنین انجام مراحل صادرات و عرضه بهترین روغن زیتون به بازار را جلب نماید. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما